Pakiety telemedyczne dla firm

Pakiety telemedyczne dla firm – atrakcyjny benefit dla pracowników

Czy wiesz, że pakiety medyczne są obecnie jednym z najpopularniejszych benefitów pozapłacowych? Chcesz zaproponować swoim pracownikom coś jeszcze atrakcyjniejszego? Poszukujesz innowacyjnego rozwiązania lub tańszej alternatywy, która zagwarantuje Twoim pracownikom nieograniczony dostęp lekarzy-specjalistów z każdego miejsca na świecie? Sprawdź pakiety telemedyczne dla firm od Medycy24.pl – już od 19  zł za miesiąc.

  1. Pakiety telemedyczne dla firm – na czym polegają?

Pakiety telemedyczne dla firm są rodzajem grupowego abonamentu na usługi telemedyczne dla pracowników. Umożliwiają dostęp do nowoczesnych konsultacji medycznych online (za pośrednictwem wideo, czatu lub rozmowy telefonicznej) z dyplomowanymi i sprawdzonymi lekarzami-specjalistami z całej Polski, w tym nieograniczony dostęp do Internisty i Pediatry (w ramach pakiet podstawowego) i wielu innych specjalistów (Kardiologa, Diabetologa, Alergologa, Dermatologa, Ginekologa, Neurologa, Urologa, Onkologa – w ramach pakietu Gold). Konsultacje telemedyczne mają taką samą wartość jak porada lekarska w przychodni, gabinecie lekarskim, czy w szpitalu. Dzięki nim, można skonsultować stan zdrowia oraz otrzymać profesjonalne wskazówki dotyczące leczenia wraz z e-receptą, skierowaniem na dalsze badania, jak również zwolnieniem lekarskim , gdy lekarz zdecyduje, że jest ono wskazane.

 

  1. Pakiety Telemedyczne – korzyści dla pracowników

W zależności od wyboru pakietu (Silver lub Gold), pracownicy mogą otrzymać nieograniczony dostęp do usług telemedycznych oraz możliwość skorzystania z porad lekarskich o każdej porze – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, z każdego miejsca na świecie, bez konieczności wychodzenia z domu i czekania w długich kolejkach. Gwarantujemy również błyskawiczny kontakt ze specjalistą – już w 15 minod momentu umówienia wizyty. Bycie w stałym kontakcie z lekarzem-specjalistą, bez konieczności wychodzenia z domu może być szczególnie istotne dla osób leczących się na przewlekłe choroby i posiadających małe dzieci. Dostęp do pełnej historii leczenia online natomiast pomoże wygodnie i szybko gromadzić dane niezbędne do tego, aby właściwie ocenić dolegliwości, również przez kolejnego lekarza. Podczas e-porady pacjenci mogą skonsultować z wieloma specjalistami wyniki badań lekarskich, zdjęć rentgenowskich, czy USG i zasięgnąć opinii kilku specjalistów.

 

  1. Pakiety Telemedyczne – korzyści dla pracodawców

Telemedycyna to przyszłość służby zdrowia. Grupowe pakiety telemedyczne są rozwiązaniem, które oferuje pracownikom dostęp do nowoczesnych usług medycznych, nie obciążając przy tym boleśnie budżetu przedsiębiorców. Ceny pakietów zaczynają się już o 19,90 zł miesięcznie (pakiet Silver) przy płatności rocznej lub 29 zł miesięcznie (pakiet Gold). Do abonamentu mogą dołączyć również członkowie rodziny lub dzieci pracownika. W przypadku zakupu pakietów obejmujących ponad 50 pracowników, oferujemy zniżkę w wysokości 15-20%. Wraz ze wzrostem liczby osób objętych pakietem, wysokość zniżek rośnie.

 

  1. W jaki sposób sformalizować zakup pakietów telemedycznych?

Chciałbyś porozmawiać o ofercie telemedycznej dla Twojej firmy lub potrzebujesz więcej informacji o usługach medycznych online? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Nasz ekspert odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości oraz przygotuję ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.